Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » До кінця сезону майже всі заплановані роботи на дорогах Кіровоградщини будуть виконані

До кінця сезону майже всі заплановані роботи на дорогах Кіровоградщини будуть виконані

Наприкінці будівельного сезону керівник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко зібрав керівників-підрядників на виробничу нараду. Мета зустрічі – підсумувати зроблене та зорієнтуватися  у залишках робіт по кожному з об’єктів.

Так, вже до кінця місяця будуть введені в експлуатацію дві ділянки по державній дорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине, км 56-61 та км 61-66. На разі там завершують монтаж бар’єрного огородження та встановлення дорожніх знаків.

На відрізку км 66-72 цієї ж дороги залишається вибрати пучини, закрити узбіччя та влаштувати 1 км вирівнюю чого шару. На жаль, цьогоріч об’єкт буде введений в експлуатацію лише частково і робота над ним продовжиться у новому сезоні.

А от на дорозі М-22 Полтава-Олександрія всі роботи завершенні, окрім прибирання узбіч та встановлення дорожніх знаків.

Вадим Коюденко окремо зупинився на якості нових встановлених знаків.

  • Я прошу дотримуватися не тільки якісних показників, а й встановлювати знаки згідно з проектом та перевіряти правильність написання населених пунктів, як державною мовою, так і англійський дубляж. На жаль, вже мали прикрі випадки з неправильним правописом на знаках, які потім довелося замінювати. Ви ж розумієте, що це зайві витрати. Які нікому не потрібні, - зазначив начальник Служби.

На обході Знам’янки завершуються бетонні роботи на системі водовідведення, проводиться засів трави на схилах узбіч та висадка саджанців дерев. До кінця місяця всі роботи тут будуть завершені.

Також закінчуються роботи з укріплення узбіч та влаштування системи водовідведення на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. За словами підрядника, найближчими днями надійде бар’єрне огородження і розпочнеться його монтаж.

Нагадаємо, цього року в межах отриманого фінансування поточним середнім ремонтом вдалося охопити майже 16 кілометрів дороги Н-14. Наступного року запланували відремонтувати ще 17-ть.

Вадим Коюденко зазначив, що до кінця року ще очікується додаткове фінансування, тож всі зазначені в проекті і якісно виконані роботи будуть оплачені . Підрядники мають готові виконати залишки робіт без зволікання, оскільки на календарі осінь і сприятлива погода – це чи не головна умова для вдалого завершення сезону.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області