УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Для забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини виконуємо роботи з ліквідації ямковості традиційними та новими методами.

Для забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини виконуємо роботи з ліквідації ямковості традиційними та новими методами.

Через навантаження та перевантаження матеріали дорожнього покриття зношуються та старіють, також погодні умови сприяють стрімкому руйнуванню доріг, на жаль ми не можемо відновити всі дороги одразу, тож ямковий ремонт доріг – це тимчасовий вимушений захід для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування до початку капітального або поточного середнього ремонтів.

Традиційно ліквідації ямковості виконуються із застосуванням гарячої або холодної асфальтобетонної суміші , але цей метод ремонту залежить від погодніх умов і точності дотримання температурного режиму.

Та зараз є передовий і більш прогресивний метод виконання робіт - повітряно -струменева технологія закладення вибоїн на дорожніх покриттях . Ця технологія дозволяє всі процеси виконувати за допомогою однієї машини з мінімальними витратами.

Саме цей метод наразі активно використовують дорожники на  автошляхах Р-10 Черкаси - Чигирин - Кременчук, Н-14 Олександрівка - Кропивницький- Миколаїв  км 111-км 153, Т-24-15 Тальне - Кам’янече - Нерубайка - Голованівськ - Благовіщенське, М-22  Полтава - Олександрія, аби користувачі доріг могли безпечно дістатися місця призначення, допоки не буде проведено капітальний або поточний середній ремонт.

Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними за кермом  в місцях проведення ремонтних робіт .