УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » 65% робіт завершили на одній з чотирьох ділянок дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

65% робіт завершили на одній з чотирьох ділянок дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

Загалом вже виконали регенерацію на майже 19 км. Понад 17 км вкрили вирівнюючим шаром асфальтобетону товщиною 10 см  на ділянці км 51-76. Після завершення  робіт з вкладання вирівнюючого шару, розпочнеться  влаштування фінішного шару покриття  – ЩМА товщиною 5 см.

На ділянці дороги в селі Братолюбівка вже встановлюють бордюри та лотки водовідведення.

Крім цього, триває заміна водопропускних труб. Також тривають роботи з планування та укріплення узбіч. Незабаром ще на двох кілометрах ділянки розпочнуть ресайклінг.

Загалом на цій ділянці ремонту дороги працюють 40 одиниць техніки.

Нагадаємо, протяжність ділянки – 25 км. Роботи виконує турецька будівелька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл». Це одна з трьох компаній-підрядників, які оновлюють дорогу на Кривий Ріг. 

Вона ж працює і на ділянці реконструкції дороги  (км 76-81). На ній вже завершили роботи з відкидання грунту для пониження дорожнього полотна. Також прокладають об’їзну дорогу для безперешкодного курсування автотранспорту. Наразі триває робота з розширення узбіч.

Загальна протяжність дороги в межах Кіровоградщини – майже 82 км і всі вони будуть відновлені до кінця року.

Нагадаємо, ремонт виконується в рамках програми Президента України Велике будівництво за підтримки Укравтодору на замовлення Служби автомобiльних дорiг у Кіровоградській області за рахунок коштів державного бюджету.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області.