Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині дорожники посилюють заходи безпеки руху

На Кіровоградщині дорожники посилюють заходи безпеки руху

Безперечно, безпека руху – це, насамперед, рівні дороги, але це також і ряд супутніх факторів, які менш помітні, але не менш важливі.

Щоденно працівники дорожньої галузі Кіровоградщини виконують роботу, що сприяє підвищенню рівня безпеки дорожнього руху. Та в рамках тижня безпеки дорожнього руху варто зробити акцент на тому, які ж саме заходи вжиті для цього.

У поточному році на заходи з підвищення рівня безпеки руху Служба автомобільних доріг у Кіровоградській планує витратити 2947,9 тисяч гривень.

Так філії ДП «Кіровоградський облавтодор» вже замінили та встановили 541 дорожній знак. Крім того, відремонтували 2,482 м бар’єрного огородження. Робота в даному напрямку триває.

В найближчих планах роботи – поновлення проектів організації дорожнього руху, вирубка порослі та відновлення освітлення.

Нагадаємо, згідно з так званим «Планом Новака», безпека руху виділена окремим розділом в семи напрямках реформи дорожньої галузі України. Він включає в себе спеціальне фінансування – 5% з надходжень від Дорожнього фонду, Програму 500-500-1000 – збільшення кількості й покращення стану острівців безпеки, кілець руху та пішохідних переходів, а також чітке дотримання світових стандартів у будівництві.

Прес-служба САД у Кіровоградськійобласті