Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Знаки про об’їзд шляхопроводу по М-04 встановлені згідно схем

Знаки про об’їзд шляхопроводу по М-04 встановлені згідно схем

На Кіровоградщині минулого тижня перекрили рух по шляхопроводу в Олександрії на дорозі державного значення М-04 Знамянка-Луганск-Ізварине. Для того, аби уникнути транспортного колапсу, дорожник запропонували зручну схему об’їзду. Відповідні знаки маршрутного орієнтування встановили ще до початку робіт, щоб водії встигли до них звикнути і вчасно зорієнтуватися на час перекриття руху транспорту.

Втім, протягом минулих вихідних медіа-ресурси Олександрії та Кропивницького активно писали про те, що дорожники не погодили схему об’їзду з Олександрійською міською радою і тому зараз вантажівки рухаються безпосередньо через місто. Зазначимо, що оскільки об’їзної дороги міста немає взагалі, транзитний транспорт все одно проїздив містом по вулицях, що суміщаються з дорогами загального користування державного значення (вул. Героїв Сталінграду, площа Кірова та Соборний проспект).

  • Так, з міською владою Олександрії у нас немає погодження, оскільки вони нам пропонували не перекривати міст, а лише частково обмежувати рух транспорту по ньому, що апріорі неможливо, оскільки ми повністю замінюємо прогонові будови і можливо це зробити тільки при повному перекритті руху, - пояснює начальник відділу безпеки дорожнього руху САД у Кіровоградській області Олександр Палівода. – Зазначу, що наша схема об’їзду передбачає рух вантажівок містом, як вони і рухалися і до наших рекомендацій. Всі великоваговики, що їхали на Дніпро, тепер будуть просто об’їздити через Кременчук. Як видно з інформаційних панно, що встановлені  у Олександрії, Павлиші, Жовтих Водах, Горішніх Плавнях, Дніпрі та Верхньому Дніпрі, об’їжджати водії повинні через Павлиш. До того ж, схему об’їзду об’єкту проведення поточного середнього ремонту ми погодили з департаментом Нацполіції.
    Якщо ж десь із зазначених нами місць встановлення схем маршрутів об’їзду їх немає – повідомляйте про викрадення.

Станом на 15.00 сьогодні, 17 липня, усі знаки маршрутного орієнтування перебувають на своїх місцях.

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області