Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Вадим Коюденко очолив Службу автомобільних доріг у Кіровоградській області

Вадим Коюденко очолив Службу автомобільних доріг у Кіровоградській області

Відсьогодні Службу автомобільних доріг у Кіровоградській області очолив Вадим Валентинович Коюденко. Офіційно на новій посаді колективу його представив заступник голови ОДА Андрій Олександрович Коломійцев.

- Я впевнений, що ми зробили правильний кадровий вибір. Вадим Валентинович молода, енергійна людина, яка знає справу і вміє правильно організувати робочий процес, - наголосив Андрій Олександрович. – Тож я прошу допомогти вашому новому керівнику по швидше освоїтися, ну а самому начальнику бажаю плідної праці.

В свою чергу Вадим Коюденко подякував за виявлену довіру і пообіцяв зробити все від нього залежне, аби дорожнє господарство Кіровоградської області по швидше оновилося.

- Мені приємно, що з колективом я знайомий вже давно, ми добре одне одного знаємо, тож вірю, що працювати буде досить комфортно, - додав Вадим Валентинович.

Коюденко Вадим Валентинович. 28.09.1981 р. м. Олександрія.

Дві вищі освіти: КДТУ  за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженера-механіка у 2003 році;

  ХНАДУ «Автомобільні дороги та аеродроми»  та спеціальність магістра з будівництва.

У дорожній галузі працює з 2003 року. У 2008 році очолив філію ДП «Кіровоградський облавтодор» «Олександрійська ДЕД», де і пропрацював начальником останні 8 років.

За високі професійні якості та здобутки неодноразово нагороджувався Грамотами та Подяками. 

 

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області