Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » У столиці засідає Бюджетний комітет

У столиці засідає Бюджетний комітет

Дорожники відстоюють свої позиції
Які дороги будуть ремонтувати за рахунок надходжень з митних платежів, а які з державного бюджету вирішують сьогодні, 21 червня, на засіданні Бюджетного комітету ВРУ. Начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко особисто представив плани виконання робіт з поточного середнього ремонту, а також реконструкції та нового будівництва.

Найбільш очікуваним для Кіровоградщини є будівництво об’їзної дороги Обхід м. Знам’янка. У поточному році Служба сподівається відпрацювати дві ділянки дороги – км 0+000 – км 3+000 та км 3+000 – км 6+400, відповідно вартістю 38,2 млн грн. та 37,5 мільйонів гривень. Крім того, в найближчих планах Служби завершити поточний середній ремонт державної дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино на відрізках км 40-45, км 45-51, км 51-56, км 56-61, км 61-66 та км 66-72. Найімовірніше, до кінця будівельного сезону дорожники проведуть ремонт лише на першій ділянці, фінансування якої очікується від коштів митного експерименту.

Втім, що і за скільки ремонтуватимуть кіровоградські дорожники стане відомо по завершенню засідання Бюджетного комітету.

Прес-служба САД у Кіровоградській області