Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Сьогодні на Кіровоградщині з робочим візитом побували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та очільник Укравтодору Славомір Новак

Сьогодні на Кіровоградщині з робочим візитом побували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та очільник Укравтодору Славомір Новак

Як іде будівництво дороги в обхід міста Знам’янки на Кіровоградщині сьогодні, 12 жовтня, перевірили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та керівник Укравтодору Славомір Новак. Зустрічали гостей заступники голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко та Андрій Коломойцев, а також начальник Служби автомобільних доріг області Вадим Коюденко.

Очільник Служби автодоріг ознайомив столичних гостей з ходом робіт на об’єкті та пояснив стратегічність цього будівництва.

Побаченим керівник Уряду залишився задоволеним. Він зазначив, що гонитви за кілометрами немає – краще збудувати менше, але якісно та вчасно. В свою чергу Славомір Новак додав, що кожна копійка, за яку відповідає Укравтодор, повинна бути використана максимально ефективно. Для цього на всіх об’єктах по всій країні, на Кіровоградщині в тому числі, працюють перевіряючі, які контролюють і якість матеріалів, і технологію, і терміни здачі кожного етапу робіт, як нового будівництва, так і ремонтів.