Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Роботу дорожників Кіровоградщини проінспектував народний депутат України Олександр Горбунов

Роботу дорожників Кіровоградщини проінспектував народний депутат України Олександр Горбунов

Будівельний сезон добігає кінця, тож працюють дорожники практично без вихідних. Минулої суботи хід ремонтних робіт перевірив народний обранець Олександр Горбунов. Разом з начальником Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадимом Коюденко вони не лише побували на об’єктах проведення поточного середнього ремонту, а й обговорили проблемні питання.

Найбільше уваги приділили ремонту дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино, де вже частина робіт виконана і ще близько 11 кілометрів перебувають в роботі. Побаченим і депутат, і начальник залишися задоволеними, адже робота ведеться не тільки максимально швидко, а й якісно, за чим регулярно слідкує лабораторія Служби.

Олександр Горбунов зазначив, що сприятиме й надалі спрямуванню державних коштів на ремонти доріг Кіровоградщини, втім зазначив, що працювати треба спільними зусиллями і таким чином, щоб максимально акумулювати можливості й потужності.

Нагадаємо, з метою ефективного використання коштів, ремонти проводяться за лінійним принципом, першочергово на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху. На разі максимальні зусилля зосереджені у Дніпровському напрямку та на будівництві об’їзної  дороги міста Знам’янка.

 


Прес-служба САД у Кіровоградській області