Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Один з підрядників сьогодні завершив влаштування на перших 5-ти км вирівнюю чого шару по Н-14

Один з підрядників сьогодні завершив влаштування на перших 5-ти км вирівнюю чого шару по Н-14

В межах Кіровоградського та Компаніївського району на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області одразу два підрядники виконують поточний середній ремонт на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

ТОВ «Ростдорстрой» стало переможцем у торгах і вибороло право на проведення поточного ремонту на відрізку км 84+400 – км 103+300 вказаної дороги. Працюватимуть вони на ньому відрізками, і на першому вже завершили влаштування вирівнюю чого шару крупнозернистого асфальтобетону.

Як зазначають працівники відділу технагляду Служби та лабораторії, роботи ведуться якісно, з дотриманням всіх технологічних вимог та якісною сировиною. Кілька тижнів знадобилося, аби провести регенерацію конструктивних шарів та влаштувати вирівнюючий шар асфальтобетону. Далі підрядник планує виконати такий же комплекс робіт на інших відрізках дороги, а потім вже покладуть верхній шар асфальту.

Працювати дорожникам було досить важко, адже рух транспорту не перекривається, щоб не доставляти зайвого дискомфорту учасникам руху. Зараз ремонт дороги продовжується, тож звертаємося до водіїв бути максимально уважними та обережними за кермом, на дорогах працюють люди та важка техніка. Пам’ятайте, дотримання правил дорожнього руху може врятувати життя, свободу та репутацію.

Нагадаємо, фінансується ремонт з державного бюджету, тож швидкість проведення робіт залежить від регулярного надходження коштів.

Прес-служба САД у Кіровоградській області