Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Очільник Кіровоградщини разом з журналістами перевірили хід ремонту шляхопроводу в Олександрії

Очільник Кіровоградщини разом з журналістами перевірили хід ремонту шляхопроводу в Олександрії

За сприятливих умов вже наступної п’ятниці, 17 листопада, шляхопровід по автомобільній дорозі державного значення М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино в Олександрії відкриють для проїзду транспорту.

Нагадаємо, з травня через ремонтні роботи рух автомобільного транспорту був закритим, оскільки в рамках ремонту споруду повністю розбирали, замінювали балки, прогонові будови та покриття. Зараз же шляхопровід за крок від введення в експлуатацію – влаштований вирівнюючий шар, завтра розпочнетьмя монтаж перильного та бар’єрного огородження, а також освітлення, яке працюватиме на сонячній енергії.

Встановлення ліхтарів на цьому об’єкті – особиста ініціатива начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадима Коюденка. Він зазначає, що хоча це й здорожчує проект майже на 400 тисяч гривень, та безпека руху – пріоритетний напрям роботи дорожників.

Саме про це доповів Вадим Коюденко очільнику Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменко під час робочої зустрічі на шляхопроводі. Побаченим голова ОДА залишився задоволеним і пообіцяв, що дорожня галузь Кіровоградщини продовжить своє відродження за тісної співпраці ОДА та Служби автомобільних доріг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області