Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Нові пересувні комплекси зважування запрацювали на кіровоградських дорогах

Нові пересувні комплекси зважування запрацювали на кіровоградських дорогах

Відучора новенькі пересувні вагові комплекси розпочали працювати на дорогах Кіровоградщини.

Відтепер обслуговування таких комплексів проходитиме без участі дорожників, тільки співробітники  Укртрансбезпеки.

Нагадаємо, минулого року на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області підрядники, що проводили ремонти на дорогах державного значення збудували й 5 спеціальних майданчиків для розміщення габаритно-вагової лабораторії.

Наприкінці грудня Кіровоградське управління Уктрансбезпеки отримало три новенькі сучасні комплекси, так собі «лабораторії на колесах».

Загалом на всю Україну Служба Уктрансбезпеки минулого року закупила 78 комплексів, які розподіляються між областями відповідно до потреб. Першочергово забезпечать припортові території та області з потужними залізничними розв’язками. Коштувала така покупка більше 117 мільйонів гривень.

Кожен комплекс – це укомплектований автомобіль переносними вагами, робочими місцями, сучасною оргтехнікою, повною базою даних, фото та відеофіксацією, що виключить корупційну складову в роботі бригади.

- На разі в Кіровоградській області функціонують сім майданчиків для розміщення пунктів контролю, з яких три ми збудували протягом минулого року, - зазначив начальник служба автодоріг Вадим Коюденко. – На область необхідно 15 вагових майданчиків, тож у плани всіх подальших поточних ремонтів ми включили будівництво ще 8-ми майданчиків, а також місць для відстою транспорту. Зазначу, що в наших інтересах забезпечити якісне розміщення ПП ГВК, аби люди працювали і не допускали перевантажень, які зруйнують відремонтовані нами дороги.

Прес-служба САД у Кіровоградській області