Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг відзвітував про роботу дорожнього комплексу на нараді в ОДА

Начальник Служби автомобільних доріг відзвітував про роботу дорожнього комплексу на нараді в ОДА

Аварійний ремонт по дорогах загального користування в Кіровоградській області йде повним ходом. До першого травня на дорогах міжнародного значення він буде завершений, а на всіх інших дорогах роботи триватимуть до 1 червня.

Про це сьогодні, 16 квітня, начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко доповів на щотижневій апаратній нараді в Облдержадміністрації.

- На жаль, навіть значні обсяги виконаних робіт у 2017 році не можуть забезпечити ідеальний стан дорожнього покриття після зимової експлуатації. Звичайно, ділянки доріг, де у минулому році були проведені ремонтні роботи перебувають у належному стані, а ті ділянки, які потребують ремонту уражені деформаціями покриття. Так під час обстеження, що проходило наприкінці березня, спеціалісти Служби встановили, що ураженість доріг державного значення ямковістю складає 324973 м2.

У розрізі на належністю маємо наступний розподіл: міжнародні дороги – 65454 м2; національні – 47563 м2; регіональні – 15300 м2; територіальні – 196629 м2.

Вадим Коюденко також зазначив, що філії ДП «Кіровоградський облаводор» вже ліквідували 19660 м2  ураженого вибоїнами покриття, і далі темпи робіт будуть збільшуватись.

Щодо більш ґрунтовних ремонтів, то першочергово будуть завершуватися об’єкти, які були розпочаті минулого року.

- Вже 20-го травня ми плануємо здати в експлуатацію нову дорогу Обхід м. Знам’янки, яка фактично вже збудована, але залишається ще деяка робота – розмітка, бар’єрне огородження, знаки, бетонні лотки водовідвення та ін.. - додав начальник Служби.

Крім того, продовжиться поточний середній ремонт на кількох ділянках дороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине та на дорозі Полтава-Олександрія. Бригади повинні розпочати ремонт вже завтра, 17 квітня. А з наприкінці квітня роботи розпочнуться на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

Загалом в план робіт поточного року включено лише 7 об’єктів з загальною сумою фінансування – 383,9 млн. грн., з яких на 4 об’єкти забезпечено 100 % фінансування, по інших трьох – на рівні від 26 до 75 %.

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області