Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На відрізку дороги М-04 завершили влаштування верхнього шару. На черзі розмітка та встановлення знаків

На відрізку дороги М-04 завершили влаштування верхнього шару. На черзі розмітка та встановлення знаків

Ремонт дороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине, що виконується на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області триває. На ділянці км 40-45 вже завершили влаштування верхнього шару та завершують планування узбіч. Залишається встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки. На відрізку км 45-51 роботи теж на завершальній стадії. На 4,2 кілометрах з шести вже також влаштували верхній шар із ЩМА-20.

  • Ми працюємо, можна сказати, ударними темпами, - пояснює начальник відділу експлуатації Служби Олексій Донченко. – Температура повітря падає, та ми ще можемо працювати завдяки сучасним технологіям, новітнім модифікаторам, що застосовуються у будівництві. Постараємося за тиждень-два завершити об’єкти на всі 100%. Принаймні основну роботу, ремонт дорожнього покриття, ми встигнемо зробити.

Як відзвітували у ТОВ «Ростдорстрой», яке виступає підрядником Служби на виконанні робіт на вказаних ділянках, залишається також ще влаштувати майданчик для розміщення пересувного габаритно-вагового комплексу, розмітка та укріплення узбіч.  

Нагадаємо, працюючи за маршрутним принципом, взятий минулого року «курс на Дніпро» дорожники цьогоріч продовжили і в наступному році завершать роботи на ньому.

Прес-служба САД у Кіровоградській області