Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На новому майданчику ППВГК за добу виявили 9 порушень перевезень вантажів

На новому майданчику ППВГК за добу виявили 9 порушень перевезень вантажів

Всього добу працює ваговий комплекс на новому майданчику для зважувань, а результат вражає.

За даними управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області  за цей час працівники комплексу вже встигли скласти 9 матеріалів на перевізників за перевищення вагових параметрів. Сума нарахувань - 2360,58 євро.

Нагадаємо, знаходиться пересувний пункт габаритно-вагово контролю на щойно відремонтованій дорозі державного значення М-04 на 18-му кілометрі між Знам’янкою та Олександрією біля повороту на Диківку.

Протягом року на 33-х кілометрах цієї дороги кілька підрядників посилено працювали на поточному середньому ремонті, значно збільшивши при цьому її несучу спроможність.  Загальна вартість ремонту скала близько 180 мільйонів гривень. Сам же майданчик вартував близько 3 мільйонів. Фінансувалися роботи з кількох джерел – державний бюджет та митні кошти.  Та які б не були прикладені зусилля і вкладені кошти, жодна дорога не витримає таких колосальних перевантажень.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області звертається до перевізників дотримуватися вагових норм та зважати на дорожні знаки, що регламентують навантаження та час проїзду.