Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині тривають ремонти на дорогах загального користування

На Кіровоградщині тривають ремонти на дорогах загального користування

Ремонтно-будівельний сезон у розпалі. На Кіровоградщині в роботі  одразу кілька доріг державного значення та територіальна дорога.

В напрямку Полтави на дорозі М-22 Полтава-Олександрія на замовлення Служби автодоріг вже виконали 9 км поточного середнього ремонту. З початку будівельного сезону на об’єкті облаштували дренажну систему, підсилили конструктивні шари, вклали вирівнюючий шар асфальтобетону і верхній шар влаштували зі ЩМА-20, а також влаштували узбіччя. До здачі відремонтованої ділянки в експлуатацію залишається лише нанести розмітку та оновити дорожні знаки.

Об’єкт готовий на 98 %.

Кошторисна вартість ремонту на даному об’єкті сягає близько 93 млн. грн..

Нагадаємо, цього річ продовжився ремонт у напрямку Дніпра – по дорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Як і минулого року, ремонтували ділянками по 5-6 км. На разі вже на запланованих 21-му км зміцнили конструктивні шари та влаштували вирівнюючий шар. На 11 км вже влаштували верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. До кінця літа при безперебійному фінансуванні всі об’єкти, а це 4 ділянки, будуть введені в експлуатацію. В рамках проекту також нанесення розмітки, організація знаків та укріплення узбіч.

Загальна кошторисна вартість цих об’єктів сягає 242,92 млн грн..

Також триває ремонт на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. На кількох відрізках одночасно працюють два підрядники. До кінця сезону заплановано здати в експлуатацію 16 км шляху, оскільки саме стільки підтверджено фінансування. Загалом же заплановано провести ремонт на 33 км цієї дороги в межах Кіровоградського та Компаніївського районів.

На разі на 5 км, в районі села Мар’ївка ремонт майже завершено – триває влаштування ЩМА, ще на 11 км тривають роботи з влаштування нижнього та вирівнюю чого шарів.

Загальна кошторисна вартість – 166,3 млн грн., що фінансуються з державного бюджети України.

Станом на 26 липня на об’єкті виконано більш ніж 70 % робіт.

Нагадаємо, поточний середній ремонт доріг загального користування Служба автодоріг проводить за підтримки Уряду України та укравтодору.

Прес-служба САД у Кіровоградській області