Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Н-14 розпочали аварійний ремонт холодним асфальтобетоном (ФОТО)

На дорозі Н-14 розпочали аварійний ремонт холодним асфальтобетоном (ФОТО)

Відсьогодні на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв одразу три бригади ДП «Кіровоградський облавтодор» розпочали аварійну ліквідацію вибоїн для забезпечення проїзду транспорту.

На разі роботи ведуться  на відрізках км 75-84, км 86-88 та км 88-89, всі вони знаходяться в межах Компаніївського району. Оскільки ще досить холодно, працюють з холодним асфальтобетоном, згодом перейдуть на гарячу суміш.

  • Напрямок стратегічний, тут досить високий трафік транспорту, особливо вантажного, тож і руйнування на даній дорозі відбуваються дуже інтенсивно, - пояснює начальник Служби автодоріг Кіровоградської області Вадим Коюденко. – Доки не розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту, а торги вже йдуть, будемо працювати локально на найбільш уражених ділянках. Орієнтовно до кінця травня визначиться переможець і ми зможемо розпочати повноцінний ремонт, якого дорога не бачила десятки років.

Загалом поточний ремонт охопить 33 кілометри – від Кропивницького і майже до Полтавки Бобринецького району. Очікувана вартість робіт сягає більше трьохсот мільйонів гривень, які має профінансувати державний бюджет.

 

 

Прес-служба САЛД у Кіровоградській області