Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Коротко про результати ямкового ремонту

Коротко про результати ямкового ремонту

Спільними зусиллями підрядників площа ямковості на дорогах Кіровоградщини скорочується щоденно. Протягом минулого тижня на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області 12 289 квадратних метрів деформацій дорожнього покриття ліквідовували 17 бригад філій ДП «Кіровоградський облавтодор». З них на дорогах загального користування з індексами «М», «Н», «Р» (Знам’янка-Луганськ-Ізварине, Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Київ-Знам’янка, Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв) - 4 675 м², на територіальних – 1 934 метри та 7 614 метрів квадратних на мережі місцевих доріг.

Лагодили гарячим асфальтобетоном.

- Зима все ближче, погода все гірше, а відповідно, у нас все менше часу на те, щоб завершити аварійний ямковий ремонт, - пояснює начальник відділу експлуатації Служби Олексій Донченко. – Звичайно, осилити всю площу нам не вдасться, і це не питання нашої компетентності, а швидше питання фактичної спроможності доріг витримувати сучасне навантаження. Тут ми ремонтуємо, а десь там утворюється нова колійність, вибоїни, тріщини. Все це причина і старості доріг і перевантажень і тотального багаторічного фінансування. Ми не можемо зробити диво і вмить полагодити всі дороги, навіть при тому, що цього річ фінансування дорожньої галузі значно збільшилося.

Загалом з початку року площа ямковості на дорогах області скоротилася на 469 083 м². І цей показник щоденно збільшується, оскільки дорожники працюють практично цілий рік, якщо дозволяє погода. Взимку ремонтують холодними сумішами, що дозволяє технологія, а в теплу пору – гарячими та щебеневими.

Нагадаємо, що всі ремонтні роботи фінансуються з державного бюджету, а підрядник визначається шляхом проведення конкурсних торгів. Починаючи з серпня, відповідно до змін у законодавстві, всі закупки товарів та послуг проводяться у системі Prozorro для забезпечення максимальної відкритості процедур закупівель.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області