Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » До кінця року в експлуатацію планують ввести ще 22 кілометри дороги М-04 на Кіровоградщині (ФОТОЗВІТ)

До кінця року в експлуатацію планують ввести ще 22 кілометри дороги М-04 на Кіровоградщині (ФОТОЗВІТ)

Відрізок протяжністю більше 33 кілометрів на дорозі державного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине вже встигли оцінити водії, адже там вже завершили поточний середній ремонт. На разі роботи тривають ще на 22 кілометрах.

Де саме працюють дорожники і як проходить ремонт, разом з представниками мас-медіа перевірив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

  • Зараз ми на 48-му кілометрі дороги М-04, де завершуються роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетону. На наступному відрізку протяжністю в 11 км зараз ідуть підготовчі роботи, - пояснює начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко. – Роботи підрядники ведуть якісно та згідно графіку. Якщо не завадить погода та при забезпеченні  фінансування, до кінця жовтня ми завершимо роботи на цих 22-х кілометрах.

Поверх нижнього шару влаштують шар щебенево-мастикового асфальтобетону,  як і на попередніх ділянках, що вже здані в експлуатацію.  Таке покриття не лише міцне, а й підвищує рівень щеплення поверхні з  гумою коліс авто – навіть у дощову погоду їхати по дорогах з таким покриттям значно безпечніше.

Нагадаємо, ремонт на дорозі Знам’янка-Луганськ-Ізварине ведеться у кілька етапів і ділянками. На відрізках км 40-45 та км 45-51, згідно проведеного тендеру, ремонт виконує ТОВ «Ростдорстрой».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області