Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Будівництво об’їзної дороги Знам’янки триває

Будівництво об’їзної дороги Знам’янки триває

Через бюрократичні дрібниці будівництво об’їзної дороги навколо Знам’янки дещо затрималося і тепер підрядники дещо відстають від графіку. Втім, намагаючись не втрачати ні хвилини, земляні роботи тривають щоденно. Хід будівництва практично щоденно інспектує особисто начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко. 9 жовтня, до нього приєднався і заступник голови ОДА Андрій Коломійцев.

Вадим Валентинович дав короткий опис стану справ на сьогодні у прокладанні нового шляху, та обґрунтував економічну доцільність завершення будівництва саме в поточному році.

  • Ми маємо виконати максимум робіт до кінця року, - пояснює начальник Служби автодоріг. – Я сподіваюся, що нам вдасться виконати 100% запланованих робіт, та на заваді можуть стати і погода, і фінансування. Сучасні технології дозволяють працювати і в холодну пору року – до асфальтобетонної суміші додаються спеціальні добавки, залежно від погоди – холодно чи сиро, щоправда, вони досить дорогі. Втім, якщо для здачі об’єкту нам треба буде використовувати саме їх, ми це зробимо, адже зупинка будівництва на зиму нам обійдеться дорожче.

Перевірили і хід земляних робіт, і влаштування нижнього шару зі щебеневої суміші і з начальниками дільниць підрядних організацій поспілкувалися. Останні у свою чергу обіцяють у визначені проектом терміни вкластися.

Нагадаємо, цього року на об’єкт виділено 98 млн грн. Фінансується будівництво з кількох джерел – державного бюджету (14,9 млн.), кредитних коштів (75,5 млн.) та з обласного бюджетів (7,5 млн.).

 

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області