Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Аварійна ліквідації ямковості та вирубка порослі – складові зимового утримання доріг

Аварійна ліквідації ямковості та вирубка порослі – складові зимового утримання доріг

Відлига на Кіровоградщині додала дорожникам роботи. На зміну боротьбі з засніженністю та ожеледицею прийшла боротьба з підтопленням шляхів.

Сьогодні, останнього дня січня, на пропуску води працювали шість бригад робітників підрозділів Облавтодору. Дорожники розчищали лотки, пробивали канави, аби тала вода не застоювалася на дорогах.

Крім того, перепади температури через нуль прискорили утворення ямковості, тож найбільш аварійні ділянки треба лагодити вже зараз. Так у рамках експлуатаційного утримання на аварійній ліквідації вибоїн сьогодні витратили 1,5 тонни холодної асфальтобетонної суміші. Варто нагадати, що такі роботи проводяться виключно для зниження аварійності та забезпечення безпечного проїзду дорогами загального користування. З початком будівельного сезону будуть проводитися більш ґрунтовні ремонтні роботи.

Не припиняється взимку і вирубка порослі. Сьогодні дорожні робітники порядкували 3 350 квадратних метрів смуг відведення.

Нагадаємо, усі роботи зимового експлуатаційного утримання дорожньої мережі підрядні організації  виконують на замовлення Служби автомобільних доріг за рахунок коштів державного бюджету.